from Gimv (EBR:GIMB)
Uitstekende portefeuilleprestaties leiden tot stijging van de intrinsieke waarde met 7,5% tot EUR 57,2 per aandeel
Persbericht
Antwerpen, 3 september 2026, 7:00 CET, Gereglementeerde informatie
Uitstekende portefeuilleprestaties leiden tot stijging van de intrinsieke waarde met 7,5% tot EUR 57,2 per aandeel
- Onze bedrijven tonen opnieuw een solide groei, met een portefeuillerendement van 9,4% in de eerste helft van boekjaar 2026, 18,8% geannualiseerd.
- Voortgezette waardecreatie stuwt de portefeuillewaarde verder naar EUR 2,4 miljard.
- Nettowinst in H1 van EUR 148,4 miljoen (EUR 4 per aandeel) doet de intrinsieke waarde per aandeel stijgen tot EUR 57,2 (+7,5% in de eerste jaarhelft, of 15% geannualiseerd).
Koen Dejonckheere, CEO:
”In nog steeds volatiele en onzekere marktomstandigheden blijven onze bedrijven een uitstekende groei realiseren, een weerspiegeling van hun sterke fundamenten en van het succes van de waardecreatieaanpak van Gimv. Dit resulteert in een solide portefeuillerendement van 9,4%, of 18,8% op een geannualiseerde basis, boven ons portefeuillerendementsdoel van 17,5% op jaarbasis.
In lijn met onze strategische groeidoelstelling blijven we de omvang van onze portefeuille uitbreiden, tot een nieuw recordniveau van meer dan EUR 2,4 miljard, 50% hoger dan de portefeuillewaarde op het moment van onze kapitaalverhoging begin 2025.
In de eerste helft van boekjaar 2026 realiseerde Gimv een nettowinst van EUR 148,4 miljoen, of EUR 4 per aandeel. Dit leidt tot een groei van 7,5% van de netto-intrinsieke waarde tot EUR 57,2 per aandeel in zes maanden.
We blijven investeren in ondernemende en innovatieve bedrijven met een sterk langetermijngroeipotentieel, terwijl we een aanzienlijke investeringscapaciteit aanhouden om in te spelen op toekomstige investeringsopportuniteiten.
Via Combining Intelligence combineren we ondernemende expertise en ervaring met AI-gedreven capaciteiten en tastbare technologische oplossingen om onze portefeuillebedrijven te helpen hun digitale transformatie te versnellen en hun concurrentievoordeel op lange termijn te versterken. Daarom creëren we de nieuwe functie van "Chief Digital Transformation" op het niveau van ons executive committee. Zo kunnen we technologische innovatie nog sterker verankeren in de kern van de strategie van Gimv en onze portefeuillebedrijven.”
Geconsolideerde kerncijfers (eerste zes maanden van boekjaar 2026)
| Resultaten | H1 2026 | H1 2025* |
|---|---|---|
| Portefeuilleresultaat (mio EUR) | 198,8 | 119,6 |
| Portefeuillerendement | 9,4% | 6,7% |
| Nettoresultaat (mio EUR) | 148,4 | 85,8 |
| Nettorendement | 7,5% | 5,2% |
| Netto-resultaat per aandeel | 4,0 | 2,3 |
| Balans | H1 2026 (30/06/2026) | FY 2025 (31/12/2025) |
|---|---|---|
| Portefeuille (mio EUR) | 2.407,3 | 2.120,9 |
| Netto-eigenvermogenswaarde (mio EUR) | 2.105,1 | 2.029,5** |
| Netto-eigenvermogenswaarde per aandeel | EUR 57,2 | 55,1** |
| Beschikbare liquiditeit (mio EUR) | 131,4 | 323,7 |
| Investeringen en exits | H1 2026 | H1 2025* |
|---|---|---|
| Investeringen (mio EUR) | 134,0 | 226,4 |
| Opbrengsten uit exits (mio EUR) | 42,0 | 369,7 |
* Om vergelijkbaar te zijn met het eerste halfjaar van boekjaar 2026, werd het eerste halfjaar van 2025 aangepast om de periode januari tot juni 2025 te vertegenwoordigen (dit omvat Q4 van boekjaar 2024/25 en Q1 van boekjaar 2025)
** Exclusief dividend bedroeg de netto-intrinsieke waarde per einde FY 2025 EUR 1.957,7 miljoen, of EUR 53,2 per aandeel.
Noot: alle financiële gegevens in dit persbericht zijn gebaseerd op de Investeringsbasis, die een "look through" van de IFRS-cijfers biedt om de onderliggende prestaties van onze bedrijven weer te geven (zie de toelichting in ons FY 2025 jaarverslag). Een aansluiting van de geconsolideerde overzichten van Investeringsbasis naar IFRS-basis is opgenomen aan het einde van dit persbericht.
Toelichting geconsolideerde cijfers
Gimv-bedrijven blijven sterke groei neerzetten
- Solide omzet- en EBITDA-groei (j-op-j 2026 tegenover 2025) van ongeveer 10%, met groeiende marges
- Twee derde van de groei is organisch
- Portefeuilleresultaat van EUR 199 miljoen, boven doelstelling (rendement van 9,4%, geannualiseerd 18,8%)
- Nettowinst van EUR 148,4 miljoen of EUR 4 per aandeel
In nog steeds volatiele en onzekere marktomstandigheden hebben de bedrijven in onze vier platformen (Consumer, Healthcare, Smart Industries en Sustainable Cities) in de eerste helft van 2026 opnieuw een groei neergezet die boven de algemene economische groei ligt. De year-to-date cijfers voor 2026 tonen een omzetgroei van 8% en een EBITDA-groei van 12% ten opzichte van de vergelijkbare periode in 2025, een bewijs van groeiende marges. Zowel voor omzet als EBITDA is twee derde van deze groei afkomstig van organische expansie.
In de eerste helft van 2026 konden onze bedrijven in het Smart Industries-platform profiteren van de overgang naar verbeterende industriële marktomstandigheden tegen eind 2025/begin 2026. Bedrijven in zowel het Consumer- als het Healthcare-platform konden hun marges verder uitbreiden, waarbij de EBITDA-groei sneller ging dan de omzetgroei. Ten slotte werden enkele bedrijven in het Sustainable Cities-platform in de eerste maanden van het jaar enigszins negatief beïnvloed door ongunstige weersomstandigheden, maar zij pikken de groeitrend duidelijk weer op in de laatste maanden van de eerste helft van 2026.
De aanhoudende groei van onze bedrijven in de eerste helft van 2026 heeft geleid tot een totaal portefeuilleresultaat van EUR 199 miljoen, of een nietgeannualiseerd portefeuillerendement van 9,4%. Op jaarbasis vertegenwoordigt dit een portefeuillerendement van 18,8%, boven ons jaarlijkse doel van minstens 17,5%.
De gemiddelde EBITDA-multiple die wordt gebruikt om de reële waarde van onze bedrijven onder IFRS te bepalen, bleef stabiel ten opzichte van eind 2025 op 9,7x. Het gemiddelde kalibratie-effect op de gebruikte multiples evolueerde van -17% eind december 2025 naar -16% eind juni 2026.
Het positieve waarderingsresultaat werd voornamelijk bepaald door de sterke operationele resultaten van onze bedrijven, waarbij de EBITDA-groei een positieve waarderingsimpact had van EUR 196,3 miljoen. Dit toont opnieuw aan dat de groei van de operationele winstgevendheid de belangrijkste bijdrage levert aan het totale portefeuilleresultaat van EUR 199 miljoen.
Dankzij het sterke portefeuilleresultaat bedraagt de nettowinst van Gimv voor de eerste helft van 2026 EUR 148,4 miljoen of EUR 4 per aandeel. Dit vertaalt zich in een niet-geannualiseerd nettorendement op eigen vermogen van 7,5%, een stijging ten opzichte van het nettorendement over de vergelijkbare periode in 2025.
Aangehouden groeiversnelling van de portefeuille tot een recordniveau van meer dan EUR 2,4 miljard
- EUR 134 miljoen geïnvesteerd in zowel nieuwe als bestaande portefeuillebedrijven
- Waardecreatie-initiatieven ondersteunen de groei van de portefeuille
Tijdens de eerste helft van boekjaar 2026 investeerde Gimv EUR 134 miljoen. Via Gimv Anchor Investments verwierf Gimv een participatie van meer dan 6% in Azelis, waarmee het een van de grootste langetermijnaandeelhouders van de onderneming werd. Daarnaast tekende Gimv een overeenkomst voor de overname van Groupe Cap Vert, de Franse marktleider in boom- en vegetatiebeheer, een sterk complementaire toevoeging aan de portefeuille van het Sustainable Cities-platform. Wanneer deze investering aan de portefeuille wordt toegevoegd (closing verwacht in september 2026), overschrijdt de totale portefeuillewaarde EUR 2,5 miljard.
Naast deze nieuwe investeringen bleef Gimv de ontwikkeling van zijn bestaande portefeuillebedrijven actief ondersteunen. Doorheen de portefeuille bleven de bedrijven hun waardecreatieplannen uitvoeren via gerichte overnames, internationale expansie, capaciteitsinvesteringen en innovatiegedreven mijlpalen. Voorbeelden hiervan zijn overnames door Sofatutor, Quality Guard, Hemink, Equine Care Group en Cegeka, evenals de uitbreiding van de productiecapaciteit van BioConnection.
Inclusief vervolginvesteringen investeerde Gimv in totaal EUR 134 miljoen tijdens de eerste zes maanden van het boekjaar. In diezelfde periode realiseerde Gimv de exits van ALT Technologies en AlpenBlu Clinics (voorheen Les Psy Réunis). De totale opbrengsten uit portefeuille-exits bedroegen EUR 42 miljoen, wat EUR 15,5 miljoen aan gerealiseerde meerwaarden opleverde.
Per 30 juni 2026 bedroeg de kernportefeuille van Gimv, verspreid over de vier investeringsplatformen en Gimv Anchor Investments, EUR 2,2 miljard. Inclusief de resterende Life Sciences-portefeuille (4,6% van de totale portefeuillewaarde) en Infravest (4% van de totale portefeuillewaarde) bereikte de totale investeringsportefeuille EUR 2,4 miljard.
De kernportefeuille omvat 49 bedrijven. Daarnaast blijft Gimv 10 resterende Life Sciences-bedrijven actief beheren, na de strategische beslissing om nieuwe investeringen in de sector stop te zetten.
De portefeuille blijft goed gediversifieerd, waarbij de tien grootste investeringen 50,3% van de totale portefeuillewaarde vertegenwoordigen en geen enkele individuele investering meer dan 10% van de totale portefeuillewaarde uitmaakt.
Samenstelling van de portefeuille (in mio EUR)
Blijvend sterke groei van het eigen vermogen
- Netto-intrinsieke waarde per aandeel groeit met 7,5% in zes maanden tot EUR 57,2
- Beschikbare liquiditeit van EUR 531,4 miljoen (waarvan EUR 131,4 miljoen beschikbaar als cash op de balans)
Na uitkering van het dividend (EUR 1,95 per aandeel) voor het voorgaande boekjaar 2025 en inclusief de nettowinst van de eerste helft van boekjaar 2026 (EUR 4 per aandeel), groeide de netto-intrinsieke waarde met 7,5% tot EUR 57,2 per aandeel eind juni 2026. De totale nettointrinsieke waarde van Gimv groeide verder tot EUR 2.105,1 miljoen eind juni 2026.
Rekening houdend met de cash-impact van het dividend (EUR 71,8 miljoen), investeringen van EUR 134 miljoen en exitopbrengsten van EUR 42 miljoen, bleven de liquiditeit en investeringscapaciteit van Gimv intact op een totaal niveau van EUR 531,4 miljoen, waarvan EUR 131,4 miljoen beschikbare cash op de balans en een nietopgenomen doorlopende kredietfaciliteit van EUR 400 miljoen. Die laatste werd in het eerste kwartaal van 2026 heronderhandeld en verdubbeld.
Deze liquiditeit wordt deels gefinancierd met obligaties (EUR 350 miljoen), wat resulteert in een negatieve nettocashpositie van -EUR 216 miljoen. Met andere woorden, het eigen vermogen van Gimv is meer dan volledig geïnvesteerd in de portefeuille. Meteen na het einde van de eerste helft van het huidige boekjaar werd EUR 75 miljoen van de uitstaande obligaties terugbetaald, waardoor het huidige bedrag aan obligatiefinanciering op EUR 275 miljoen komt en de beschikbare liquiditeit op EUR 456,4 miljoen.
Duurzaamheid
Gimv blijft de integratie van duurzaamheid doorheen het investeringsproces verdiepen, met een toenemende focus op het vertalen van duurzaamheid naar waardecreatie op lange termijn. In de eerste helft van het jaar ontwikkelde Gimv de eerste platformspecifieke blueprint voor duurzame waardecreatie, ondersteund door eerste proof points die aantonen hoe duurzaamheid commerciële, operationele en strategische waarde kan creëren doorheen de portefeuille.
Voortbouwend op deze basis blijft Gimv zijn portefeuillebedrijven ondersteunen in hun CO2-reductieambities via een pragmatische, bedrijfsspecifieke aanpak. Door bedrijven te helpen bij het meten van hun broeikasgasemissies, het vastleggen van reductiedoelstellingen en het identificeren van waardecreërende CO2-reductie-initiatieven, versterkt Gimv zowel de veerkracht als het concurrentievermogen op lange termijn.
Groei van de portefeuille (in mio EUR)
Belangrijkste gebeurtenissen na 30/06/2026
- De waardering van onze portefeuille is gebaseerd op marktmultiples per eind juni 2026. Sindsdien hebben we de evolutie van de aandelenmarkten nauwgezet opgevolgd. Tot op heden hebben we geen enkele evolutie in de marktmultiples vastgesteld die erop wijst dat onze waardering aangepast zou moeten worden.
- Op 5 juli 2026 heeft Gimv EUR 75 miljoen van zijn uitstaande obligaties terugbetaald, waardoor het totale bedrag aan uitstaande obligaties op EUR 275 miljoen komt.
- Medio augustus kondigde Spineart aan dat hun BAGUERA® C cervicale disc FDA-goedkeuring heeft ontvangen voor 1 en 2 aaneengesloten niveaus, waardoor de toegang in de Verenigde Staten tot een bewegingsbehoudende oplossing voor patiënten met cervicale discusaandoeningen wordt uitgebreid. Dit nieuws kan een positieve impact hebben op de toekomstige waardering van Spineart.
- In augustus verkocht Gimv zijn participatie in de Zwitserse groep van medische praktijken MVZ Holding, zonder impact op de intrinsieke waarde.
- Gimv creëert de functie van "Chief Digital Transformation" op het niveau van het executief comité. Deze positie is inmiddels ingevuld met een extern internationaal profiel. Het nieuwe lid van het executief comité wordt later voorgesteld.
- Tom Van de Voorde, Platform Head Smart Industries, heeft besloten Gimv te verlaten. We willen Tom bedanken voor 19 jaar vruchtbare samenwerking en voor het samen bouwen aan toonaangevende bedrijven. We wensen hem alle succes met zijn toekomstige plannen. Meer informatie over de opvolging wordt later bekendgemaakt.
Verklaring met betrekking tot risico
De toekomstige prestaties van onze bedrijven en de waardeontwikkeling van onze portefeuille hangen af van een aantal externe factoren, zoals: (i) de impact van de wereldwijde economische instabiliteit op de groei en de marges van onze bedrijven en de mate waarin zij die impact kunnen opvangen, (ii) de impact van geopolitieke spanningen en de mogelijke gevolgen voor de internationale handel, (iii) de impact van de inflatie op het beleid van de centrale banken en de daarmee samenhangende gevolgen voor de renteontwikkeling, (iv) de mate waarin het consumentenvertrouwen wordt beïnvloed door stijgende prijzen, (v) de evolutie op de arbeidsmarkt en de beschikbaarheid van voldoende gekwalificeerd personeel voor onze bedrijven, (vi) de liquiditeit in het bankensysteem om bedrijven te ondersteunen, ook in geval van mogelijke bijkomende financieringsbehoeften, (vii) de stabiliteit van de regelgevende en financiële omgeving in de markten waarin zowel Gimv als onze bedrijven actief zijn, (viii) de mate waarin de markt voor investeringen en overnames actief blijft, gepaard met een voldoende niveau van liquiditeit en haalbare financieringsvoorwaarden, en (ix) de mate waarin de financiële markten hun stabiliteit kunnen behouden. Het is bijzonder moeilijk om de impact van al deze factoren in de komende periode in te schatten.
Verklaring van de verantwoordelijken overeenkomstig KB 14 november 2007
Overeenkomstig artikel 13 §2 3° van het Koninklijk Besluit van 14 november 2007 verklaren CEO Koen Dejonckheere en CFO Kristof Vande Capelle in naam en voor rekening van Gimv en voor zover hen bekend, het volgende:
a) De halfjaarlijkse financiële staten op 30 juni 2026 zijn opgesteld in overeenstemming met de IFRS en IAS 34 "Tussentijdse Financiële Verslaggeving" zoals goedgekeurd door de Europese Unie, en zij geven een getrouw beeld van het vermogen, de financiële positie en de resultaten van Gimv en de in de consolidatie opgenomen ondernemingen.
b) Het halfjaarverslag geeft een getrouw overzicht van de belangrijkste gebeurtenissen van de eerste helft van het boekjaar, de impact ervan op de financiële staten, de voornaamste risicofactoren en onzekerheden voor de resterende maanden van het boekjaar, evenals de belangrijkste transacties met verbonden partijen en de impact daarvan, indien van toepassing, op de verkorte financiële staten.
Verslag van de commissaris
De commissaris, BDO Bedrijfsrevisoren BV, vertegenwoordigd door Veerle Catry, heeft bevestigd dat zijn beoordelingswerkzaamheden in overeenstemming met ISRE 2410, die ten gronde zijn uitgevoerd, voltooid zijn en geen betekenisvolle correcties aan het licht hebben gebracht die in de boekhoudkundige informatie opgenomen in dit persbericht, zouden moeten doorgevoerd worden.
Halfjaarverslag 2026
Ons Halfjaarverslag 2026 en Investor Presentation zullen in de loop van vandaag beschikbaar zijn op onze website.
Financiële kalender
Jaarresultaten FY 2026
18 februari 2027
Jaarverslag FY 2026
30 maart 2027
Algemene Vergadering FY 2026
26 mei 2027
Over Gimv
Gimv is een Europese investeringsmaatschappij, genoteerd op Euronext Brussel en lid van de Euronext BEL ESG Index. Met meer dan 45 jaar ervaring in private equity beheert Gimv vandaag ongeveer 2,5 miljard EUR aan activa, verspreid over een portefeuille van ongeveer 60 bedrijven, goed voor een gezamenlijke omzet van 5 miljard EUR en meer dan 20.000 medewerkers.
Als erkende marktleider binnen vier sectorgerichte investeringsplatformen — Consumer, Healthcare, Smart Industries en Sustainable Cities — en via Gimv Anchor Investments, werkt Gimv samen met ondernemende en innovatieve bedrijven met een sterk groeipotentieel en ondersteunt het hen in hun transformatie tot marktleiders. Elk platform werkt met een ervaren lokaal team in de thuismarkten van Gimv (Benelux, Frankrijk en DACH), ondersteund door een internationaal netwerk van experten.
www.gimv.com.
Voor meer informatie, gelieve contact op te nemen met:
Kristof Vande Capelle, Chief Financial Officer*
T +32 3 290 22 17 – kristof.vandecapelle@gimv.com
* handelend namens een vennootschap
Geconsolideerde staten volgens de investeringsbasis en aansluiting met IFRS
Aansluiting van de geconsolideerde staat van het globale resultaat voor de eerste zes maanden van boekjaar 2026
| Geconsolideerde staat van het globale resultaat (in 1.000 EUR) | Investeringsbasis 30/06/2026 | IFRS aanpassingen 30/06/2026 | IFRS basis 30/06/2026 | Investeringsbasis 30/06/2025 | IFRS aanpassingen 30/06/2025 | IFRS basis 30/06/2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meer-/(Minder-)waarden op realisatie van investeringen | 15.530 | - | 15.530 | 63.878 | - | 63.878 |
| Niet-gerealiseerde meer-/(minder-)waarden uit herwaardering van investeringen | 183.269 | -100.745 | 82.524 | 55.694 | -12.607 | 43.087 |
| Waarderingswijzigingen op investeringen in investeringsentiteit-dochterondernemingen | - | 87.244 | 87.244 | - | 6.026 | 6.026 |
| Dividendopbrengsten | - | - | - | 43 | - | 43 |
| Portefeuille resultaat: opbrengst (verlies) | 198.799 | -13.501 | 185.298 | 119.615 | -6.581 | 113.034 |
| Management- en overige vergoedingen | 1.044 | - | 1.044 | 725 | - | 725 |
| Opbrengsten uit investeringsentiteit-dochterondernemingen | - | 3.554 | 3.554 | - | 1.224 | 1.224 |
| Overige operationele opbrengsten | 1.504 | - | 1.504 | 489 | - | 489 |
| Aankoop goederen en diverse diensten | -7.769 | 882 | -6.887 | -9.814 | 3.005 | -6.809 |
| Bezoldigingen - salarissen | -14.932 | - | -14.932 | -11.702 | - | -11.702 |
| LTIP vergoedingen | -12.118 | - | -12.118 | -8.553 | - | -8.553 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op (im)materiële vaste activa | -1.431 | - | -1.431 | -1.367 | - | -1.367 |
| Overige operationele kosten | -4.777 | 899 | -3.878 | -3.581 | 562 | -3.019 |
| Operationeel resultaat | 160.320 | -8.166 | 152.154 | 85.812 | -1.790 | 84.022 |
| Financieringsopbrengsten | 2.443 | - | 2.443 | 6.945 | -13 | 6.932 |
| Resultaat voor financieringskosten en inkomstenbelastingen | 162.763 | -8.166 | 154.597 | 92.757 | -1.803 | 90.954 |
| Financieringskosten | -5.341 | - | -5.341 | -5.342 | 468 | -4.874 |
| Resultaat voor inkomstenbelastingen | 157.422 | -8.166 | 149.256 | 87.415 | -1.335 | 86.080 |
| Inkomstenbelastingen | -921 | - | -921 | -278 | - | -278 |
| Netto resultaat van het jaar | 156.501 | -8.166 | 148.335 | 87.137 | -1.335 | 85.802 |
| Aandeel van het belang zonder zeggenschap | 8.166 | -8.166 | - | 1.335 | -1.335 | - |
| Netto resultaat van het jaar voor de groep | 148.335 | - | 148.335 | 85.802 | - | 85.802 |
| Andere elementen van het globaal resultaat | - | - | - | - | - | - |
| Actuariële winsten (verliezen) te bereiken doel pensioenplannen | - | - | - | -86 | - | -86 |
| Globale resultaat van het jaar voor de groep | 148.335 | - | 148.335 | 85.716 | - | 85.716 |
Om vergelijkbaar te zijn met de eerste helft van boekjaar 2026, is de eerste helft van 2025 aangepast zodat deze de periode januari tot en met juni 2025 weergeeft (bestaande uit het vierde kwartaal van boekjaar 2024/25 en het eerste kwartaal van boekjaar 2025).
Aansluiting van de geconsolideerde balans per 30 juni 2026
| Geconsolideerde balans (in 1.000 EUR) | Investeringsbasis 30/06/2026 | IFRS aanpassingen 30/06/2026 | IFRS basis 30/06/2026 | Investeringsbasis 31/12/2025 | IFRS aanpassingen 31/12/2025 | IFRS basis 31/12/2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vaste activa | 2.423.162 | -18.856 | 2.404.306 | 2.137.840 | -7.972 | 2.129.868 |
| Investeringsportefeuille | 2.407.346 | -18.856 | 2.388.490 | 2.120.943 | -7.972 | 2.112.971 |
| Directe investeringen | 2.407.346 | -857.792 | 1.549.554 | 2.120.943 | -757.073 | 1.363.870 |
| Investeringen in investeringsentiteit-dochterondernemingen | - | 838.936 | 838.936 | - | 749.101 | 749.101 |
| Immateriële activa | 319 | - | 319 | 372 | - | 372 |
| Materiële vaste activa | 15.497 | - | 15.497 | 16.524 | - | 16.524 |
| Vlottende activa | 135.394 | 1.606 | 137.000 | 326.878 | -331 | 326.547 |
| Handelsvorderingen en overige vorderingen | 2.420 | 1.800 | 4.220 | 1.902 | - | 1.902 |
| Geldmiddelen en cash equivalenten | 131.415 | -194 | 131.221 | 173.199 | -331 | 172.868 |
| Verhandelbare effecten | - | - | 150.534 | - | 150.534 | |
| Overige vlottende activa | 1.559 | - | 1.559 | 1.243 | - | 1.243 |
| Totaal activa | 2.558.556 | -17.250 | 2.541.306 | 2.464.718 | -8.303 | 2.456.415 |
| Eigen vermogen | 2.122.028 | -16.971 | 2.105.057 | 2.037.302 | -7.819 | 2.029.483 |
| Eigen vermogen - groepsaandeel | 2.105.057 | - | 2.105.057 | 2.029.483 | - | 2.029.483 |
| Geplaatst kapitaal | 345.460 | - | 345.460 | 345.460 | - | 345.460 |
| Uitgiftepremies | 369.449 | - | 369.449 | 369.449 | - | 369.449 |
| Reserves | 1.390.148 | - | 1.390.148 | 1.314.574 | - | 1.314.574 |
| Belangen zonder zeggenschap | 16.971 | -16.971 | - | 7.819 | -7.819 | - |
| Verplichtingen | 437.496 | -1.247 | 436.249 | 427.416 | -483 | 426.932 |
| Langlopende verplichtingen | 342.727 | -968 | 341.759 | 331.726 | - | 331.726 |
| Obligatieleningen | 275.000 | - | 275.000 | 275.000 | - | 275.000 |
| Leaseverplichtingen | 7.909 | - | 7.909 | 8.623 | 8.623 | |
| LTIP verplichtingen | 56.913 | - | 56.913 | 46.166 | 46.166 | |
| Voorzieningen | 1.937 | - | 1.937 | 1.937 | - | 1.937 |
| Kortlopende verplichtingen | 94.769 | -279 | 94.490 | 95.689 | -483 | 95.206 |
| Obligatieleningen | 83.827 | - | 83.827 | 80.855 | - | 80.855 |
| Leaseverplichtingen | 1.636 | - | 1.636 | 1.687 | 1.687 | |
| LTIP verplichtingen | 740 | - | 740 | 1.328 | 1.328 | |
| Handels- en sociale schulden | 5.516 | -10 | 5.506 | 9.022 | -91 | 8.931 |
| Overige verplichtingen | 3.050 | -269 | 2.781 | 2.797 | -392 | 2.405 |
| Totaal eigen vermogen en verplichtingen | 2.558.556 | -17.250 | 2.541.306 | 2.464.718 | -8.303 | 2.456.415 |
Aansluiting van het geconsolideerde kasstroomoverzicht voor de eerste zes maanden van boekjaar 2026
| Geconsolideerde kasstroomoverzicht (in 1.000 EUR) | Investeringsbasis 30/06/2026 | IFRS aanpassingen 30/06/2026 | IFRS basis 30/06/2026 | Investeringsbasis 30/06/2025 | IFRS aanpassingen 30/06/2025 | IFRS basis 30/06/2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kasstromen uit operationele activiteiten | -121.058 | 137 | -120.921 | 53.988 | -750 | 53.238 |
| Investeringen | -137.199 | 56 | -137.143 | -171.628 | 103.288 | -68.340 |
| Ontvangsten uit investeringen | 49.392 | - | 49.392 | 301.673 | -517 | 301.156 |
| Investeringen in investeringsentiteit-dochterondernemingen | - | -5.719 | -5.719 | - | -105.703 | -105.703 |
| Ontvangsten uit investeringsentiteit-dochterondernemingen | - | 3.710 | 3.710 | - | - | - |
| Ontvangen intresten uit investeringen | 370 | - | 370 | 517 | - | 517 |
| Ontvangen dividenden uit investeringen | - | - | - | 44 | - | 44 |
| LTIP remuneratie aan medewerkers | -2.036 | - | -2.036 | -31.470 | - | -31.470 |
| Korte termijn brugfinanciering | - | - | - | -14.874 | - | -14.874 |
| Beheersvergoedingen uit beheerde investeringsfondsen | - | - | - | 78 | - | 78 |
| Remuneratie en overige voordelen aan medewerkers en bestuurders | -18.406 | - | -18.406 | -15.465 | - | -15.465 |
| (Betaalde) teruggevorderde directe en indirecte belastingen | -2.642 | 738 | -1.904 | -918 | 185 | -733 |
| Andere operationele activiteiten | -10.537 | 1.352 | -9.185 | -13.969 | 1.997 | -11.972 |
| Kasstromen uit investeringsactiviteiten | 3.916 | - | 3.916 | 1.034 | - | 1.034 |
| Ontvangen interesten op deposito's | 2.530 | - | 2.530 | 2.410 | - | 2.410 |
| Aankopen materiële vaste activa | -218 | - | -218 | -722 | - | -722 |
| Andere kasstromen uit investeringsactiviteien | 1.604 | - | 1.604 | -654 | - | -654 |
| Kasstromen uit financieringsactiviteiten | -75.242 | - | -75.242 | 233.907 | - | 233.907 |
| Kapitaalverhoging en uitgiftepremieverhoging, bruto | - | - | - | 246.794 | - | 246.794 |
| Betaalde kosten gerelateerd aan kapitaal- en uitgiftepremieverhoging | - | - | - | -3.951 | - | -3.951 |
| Betaalde interesten en vergoedingen op deposito's en kredietlijnen | -3.917 | - | -3.917 | -2.545 | - | -2.545 |
| Dividend betaling aan aandeelhouders | -71.781 | - | -71.781 | -6.282 | - | -6.282 |
| Aankoop eigen aandelen | -3.486 | - | -3.486 | -6.008 | - | -6.008 |
| Verkoop eigen aandelen | 2.574 | - | 2.574 | 5.213 | - | 5.213 |
| Andere kasstromen uit financieringsactiviteiten | 1.368 | - | 1.368 | 686 | - | 686 |
| Verkoop eigen aandelen | -192.384 | 137 | -192.247 | 288.929 | -750 | 288.179 |
| Liquide middelen en verhandelbare effecten bij begin van het jaar | 323.733 | -331 | 323.402 | 285.703 | - | 285.703 |
| Wijziging in liquide middelen en verhandelbare effecten gedurende het jaar | 66 | - | 66 | - | - | - |
| Liquide middelen en verhandelbare effecten op einde van het jaar | 131.415 | -194 | 131.221 | 574.632 | -750 | 573.882 |
Om vergelijkbaar te zijn met de eerste helft van boekjaar 2026, is de eerste helft van 2025 aangepast zodat deze de periode januari tot en met juni 2025 weergeeft (bestaande uit het vierde kwartaal van boekjaar 2024/25 en het eerste kwartaal van boekjaar 2025).
Toelichtingen bij de aansluiting tussen de Investment basis en IFRS
Toelichtingen bij de aansluiting van de geconsolideerde staat van het globale resultaat:
1 De toepassing van IFRS 10 op het geconsolideerde overzicht van het globale resultaat consolideert de posten van een aantal investeringsdochterondernemingen (gerelateerd aan de 2024 LTIP-vintage) in één enkele post “Waarderingswijzigingen op investeringen in investeringsentiteit-dochterondernemingen”. In de rekeningen volgens de “Investment basis” hebben wij deze posten uitgesplitst om ons totaalrendement te analyseren alsof deze investeringsentiteiten-dochterondernemingen volledig zouden worden geconsolideerd, waardoor een doorkijk (“look-through”) tot op het niveau van de portefeuillebedrijven wordt geboden, in lijn met voorgaande jaren. De aanpassingen betreffen louter herclassificaties binnen het geconsolideerde overzicht van het totaalresultaat van de Groep, en het nettoresultaat is gelijk onder zowel de Investment basis als de IFRS-basis.
2 Gerealiseerde winsten, niet-gerealiseerde winsten en portefeuille-inkomsten die in de IFRS-rekeningen worden weergegeven, hebben uitsluitend betrekking op portefeuillebedrijven die rechtstreeks door de Groep worden aangehouden en niet op portefeuillebedrijven die worden aangehouden via investeringsentiteiten-dochterondernemingen. Gerealiseerde winsten, niet-gerealiseerde winsten en portefeuille-inkomsten met betrekking tot portefeuillebedrijven die via investeringsentiteiten-dochterondernemingen worden aangehouden, worden samengevoegd in de enkele post “Waarderingswijzigingen op investeringen in investeringsentiteit-dochterondernemingen”. Dit vormt de meest significante vermindering van informatie in onze IFRS-rekeningen.
3 Andere elementen die eveneens worden samengevoegd in de post “Waarderingswijzigingen op investeringen in investeringsentiteit-dochterondernemingen” omvatten operationele kosten of opbrengsten, rente-inkomsten of -kosten, evenals LTIP.
Toelichtingen bij de aansluiting van de geconsolideerde balans (overzicht van de financiële positie):
1 De toepassing van IFRS 10 op de geconsolideerde balans groepeert de posten in één enkele post “Investeringen in investeringsentiteiten-dochterondernemingen”. In de Investment basis hebben wij deze posten uitgesplitst om onze netto activa te analyseren alsof de investeringsentiteiten-dochterondernemingen zouden worden geconsolideerd. De aanpassing betreft een herclassificatie van posten binnen de geconsolideerde balans. Er is geen wijziging in de netto activa, hoewel – om de hieronder toegelichte redenen – de bruto activa en bruto verplichtingen verschillen. De toelichting met betrekking tot portefeuillebedrijven wordt aanzienlijk beperkt door deze aggregatie, aangezien de reële waarde van alle investeringen aangehouden door investeringsentiteiten-dochterondernemingen wordt samengevoegd in de post “Investeringen in investeringsentiteiten-dochterondernemingen”. Wij hebben deze reële waarde uitgesplitst en de onderliggende portefeuilleinvesteringen toegelicht onder de relevante post ‘Directe investeringen’. Andere posten die kunnen worden geaggregeerd zijn onder meer LTIP, overige activa en overige schulden. De presentatie volgens de Investment basis splitst deze posten opnieuw uit.
2 Intercompany-saldi tussen investeringsentiteiten-dochterondernemingen en geconsolideerde dochterondernemingen beïnvloeden eveneens de transparantie van onze resultaten onder de IFRS-basis. Indien een investeringsentiteit-dochteronderneming een intercompany-saldo heeft met een geconsolideerde dochteronderneming van de Groep, dan wordt het actief of de verplichting van de investeringsentiteit-dochteronderneming opgenomen in haar reële waarde, terwijl het actief of de verplichting van de geconsolideerde operationele dochteronderneming afzonderlijk wordt opgenomen als actief of verplichting in de geconsolideerde balans.
3 De financiële staten volgens de Investment basis worden opgesteld voor prestatiemeting en daarom worden reserves onder deze basis niet afzonderlijk geanalyseerd.
Toelichtingen bij de aansluiting van het geconsolideerde kasstroomoverzicht:
1 Het geconsolideerde kasstroomoverzicht wordt beïnvloed door de toepassing van IFRS 10, aangezien kasstromen van en naar investeringsentiteiten-dochterondernemingen worden weergegeven, in plaats van de kasstromen van en naar de onderliggende portefeuillebedrijven. Daarom hebben wij in onze financiële staten volgens de Investment basis het kasstroomoverzicht opgesteld op een “lookthrough”-basis, om de onderliggende bronnen en aanwendingen van kasstromen weer te geven en de onderliggende investeringsactiviteiten toe te lichten.
2 Er is een verschil tussen de wijziging in geldmiddelen en kasequivalenten volgens de Investment basis en volgens de IFRS-financiële staten, omdat er kasmiddelen worden aangehouden binnen investeringsentiteiten-dochterondernemingen. Kasgelden aangehouden binnen investeringsentiteiten-dochterondernemingen worden niet afzonderlijk weergegeven in de IFRS-rekeningen, maar zijn wel opgenomen in de Investment basis-rekeningen.
Gimv Groep – Geconsolideerde IFRS-jaarrekening
Gimv Groep – Geconsolideerde balans per 30/06/2026
| Geconsolideerde balans (in 1.000 EUR) | 30/06/2026 | 31/12/2025 |
|---|---|---|
| Vaste activa | 2.404.306 | 2.129.868 |
| Investeringsportefeuille | 2.388.490 | 2.112.971 |
| Directe investeringen | 1.549.554 | 1.363.870 |
| Investeringen in investeringsentiteit-dochterondernemingen | 838.936 | 749.101 |
| Immateriële activa | 319 | 372 |
| Materiële vaste activa | 15.497 | 16.524 |
| Vlottende activa | 137.000 | 326.547 |
| Handelsvorderingen en overige vorderingen | 4.220 | 1.902 |
| Geldmiddelen en cash equivalenten | 131.221 | 172.868 |
| Verhandelbare effecten | - | 150.534 |
| Overige vlottende activa | 1.559 | 1.243 |
| Totaal activa | 2.541.306 | 2.456.415 |
| Eigen vermogen | 2.105.057 | 2.029.483 |
| Eigen vermogen - groepsaandeel | 2.105.057 | 2.029.483 |
| Geplaatst kapitaal | 345.460 | 345.460 |
| Uitgiftepremies | 369.449 | 369.449 |
| Reserves | 1.390.148 | 1.314.574 |
| Verplichtingen | 436.249 | 426.932 |
| Langlopende verplichtingen | 341.759 | 331.726 |
| Obligatieleningen | 275.000 | 275.000 |
| Leaseverplichtingen | 7.909 | 8.623 |
| LTIP verplichtingen | 56.913 | 46.166 |
| Voorzieningen | 1.937 | 1.937 |
| Kortlopende verplichtingen | 94.490 | 95.206 |
| Obligatieleningen | 83.827 | 80.855 |
| Leaseverplichtingen | 1.636 | 1.687 |
| LTIP verplichtingen | 740 | 1.328 |
| Handels- en sociale schulden | 5.506 | 8.931 |
| Overige verplichtingen | 2.781 | 2.405 |
| Totaal eigen vermogen en verplichtingen | 2.541.306 | 2.456.415 |
Gimv Groep – Geconsolideerde resultatenrekening voor de eerste zes maanden van boekjaar 2026
| Geconsolideerde staat van de resultatenrekening en het globale resultaat (in 1.000 EUR) | 30/06/2026 | 30/06/2025 |
|---|---|---|
| Meer-/(Minder-)waarden op realisatie van investeringen | 15.530 | 63.878 |
| Niet-gerealiseerde meer-/(minder-)waarden uit herwaardering van investeringen * | 82.524 | 43.087 |
| Waarderingswijzigingen op investeringen in investeringsentiteit-dochterondernemingen | 87.244 | 6.026 |
| Dividendopbrengsten | - | 43 |
| Portefeuille resultaat: opbrengst (verlies) | 185.298 | 113.034 |
| Management- en overige vergoedingen | 1.044 | 725 |
| Opbrengsten uit investeringsentiteit-dochterondernemingen | 3.554 | 1.224 |
| Overige operationele opbrengsten | 1.504 | 489 |
| Aankoop goederen en diverse diensten | -6.887 | -6.809 |
| Bezoldigingen - salarissen | -14.932 | -11.702 |
| LTIP vergoedingen | -12.118 | -8.553 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op (im)materiële vaste activa | -1.431 | -1.367 |
| Overige operationele kosten | -3.878 | -3.019 |
| Operationeel resultaat | 152.154 | 84.022 |
| Financieringsopbrengsten | 2.443 | 6.932 |
| Resultaat voor financieringskosten en inkomstenbelastingen | 154.597 | 90.954 |
| Financieringskosten | -5.341 | -4.874 |
| Resultaat voor inkomstenbelastingen | 149.256 | 86.080 |
| Inkomstenbelastingen | -921 | -278 |
| Netto resultaat van het jaar | 148.335 | 85.802 |
| Netto resultaat van het jaar voor de groep | 148.335 | 85.802 |
| Andere elementen van het globaal resultaat | - | -86 |
| Actuariële winsten (verliezen) te bereiken doel pensioenplannen | - | -86 |
| Globale resultaat van het jaar voor de groep | 148.335 | 85.716 |
Gimv Groep - Geconsolideerd mutatieoverzicht van het eigen vermogen voor de eerste zes maanden van boekjaar 2026
| 30/06/2026 (in 1.000 EUR) | Kapitaal | Uitgiftepremie | Overgedragen resultaat | Actuariële winsten (verliezen) te bereiken doelpensioenplannen | Eigen aandelen | Totaal eigen vermogen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01/01/2026 | 345.460 | 369.449 | 1.313.823 | 751 | - | 2.029.483 |
| Netto resultaat van het jaar voor de groep | - | - | 148.335 | - | - | 148.335 |
| Globale resultaat van het jaar voor de groep | - | - | 148.335 | - | - | 148.335 |
| Dividenden aan aandeelhouders | - | - | -71.781 | - | - | -71.781 |
| Netto verkopen / aankopen eigen aandelen | - | - | - | - | -979 | -979 |
| 30/06/2026 | 345.460 | 369.449 | 1.390.377 | 751 | -979 | 2.105.058 |
| 30/06/2025 (in 1.000 EUR) | Kapitaal | Uitgiftepremie | Overgedragen resultaat | Actuariële winsten (verliezen) te bereiken doelpensioenplannen | Eigen aandelen | Totaal eigen vermogen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01/01/2025 | 271.619 | 158.660 | 1.208.315 | 809 | -407 | 1.638.996 |
| Netto resultaat van het jaar voor de groep | - | - | 85.802 | - | - | 85.802 |
| Andere elementen van het globaal resultaat | - | - | - | -86 | - | -86 |
| Globale resultaat van het jaar voor de groep | - | - | 85.802 | -86 | - | 85.716 |
| Kapitaalverhoging | 67.886 | 178.908 | - | - | - | 246.794 |
| Kosten van kapitaalverhoging | -3.951 | - | - | - | - | -3.951 |
| Dividenden aan aandeelhouders | - | - | -92.995 | - | - | -92.995 |
| Netto verkopen / aankopen eigen aandelen | - | - | -1.056 | - | 407 | -649 |
| Andere wijzigingen | - | - | 15 | - | - | 15 |
| 30/06/2025 | 335.554 | 337.568 | 1.200.081 | 723 | - | 1.873.926 |
Gimv Groep – Geconsolideerd kasstroomoverzicht voor de eerste zes maanden van boekjaar 2026
| Geconsolideerde kasstroomoverzicht (in 1.000 EUR) | 30/06/2026 | 30/06/2025 |
|---|---|---|
| Kasstromen uit operationele activiteiten | -120.921 | 53.238 |
| Investeringen | -137.143 | -68.340 |
| Ontvangsten uit investeringen | 49.392 | 301.156 |
| Investeringen in investeringsentiteit-dochterondernemingen | -5.719 | -105.703 |
| Ontvangsten uit investeringsentiteit-dochterondernemingen | 3.710 | - |
| Ontvangen intresten uit investeringen | 370 | 517 |
| Ontvangen dividenden uit investeringen | - | 44 |
| LTIP remuneratie aan medewerkers | -2.036 | -31.470 |
| Korte termijn brugfinanciering | - | -14.874 |
| Beheersvergoedingen uit beheerde investeringsfondsen | - | 78 |
| Remuneratie en overige voordelen aan medewerkers en bestuurders | -18.406 | -15.465 |
| (Betaalde) teruggevorderde directe en indirecte belastingen | -1.904 | -733 |
| Andere operationele activiteiten | -9.185 | -11.972 |
| Kasstromen uit investeringsactiviteiten | 3.916 | 1.034 |
| Ontvangen interesten op deposito's | 2.530 | 2.410 |
| Aankopen materiële vaste activa | -218 | -722 |
| Andere kasstromen uit investeringsactiviteien | 1.604 | -654 |
| Kasstromen uit financieringsactiviteiten | -75.242 | 233.907 |
| Kapitaalverhoging en uitgiftepremieverhoging, bruto | - | 246.794 |
| Betaalde kosten gerelateerd aan kapitaal- en uitgiftepremieverhoging | - | -3.951 |
| Betaalde interesten en vergoedingen op deposito's en kredietlijnen | -3.917 | -2.545 |
| Dividend betaling aan aandeelhouders | -71.781 | -6.282 |
| Aankoop eigen aandelen | -3.486 | -6.008 |
| Verkoop eigen aandelen | 2.574 | 5.213 |
| Andere kasstromen uit financieringsactiviteiten | 1.368 | 686 |
| Wijziging in liquide middelen en verhandelbare effecten gedurende het jaar | -192.247 | 288.179 |
| Liquide middelen en verhandelbare effecten bij begin van het jaar | 323.402 | 285.703 |
| Reeds verworven, nog niet ontvangen intresten op deposito's en andere beleggingen | 66 | - |
| Liquide middelen en verhandelbare effecten op einde van het jaar | 131.221 | 573.882 |